Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Norrby IF
En klubb många hjärtan
Cuper
Spelschema Blixcupen 2016
2016-12-09 12:49
Nedan är gruppindelning och spelschema
Grupp A Grupp B
1. Sjömarkens IF P08 Grön 1. Borgstena IF F08/P08 Gul
2. Byttorps IF P08 Vit 2. Sjömarkens IF P08 Vit
3. Sparsörs AIK P08 Gul 3. Byttorps IF P08 Grön
4. Alingsås IF P08 Grön 4. Alingsås IF P08 Vit






A-Hallen
Tid Grupp Hemma Borta
09:00 A Byttorps IF P08 Vit Sjömarkens IF P08 Grön
09:15 B Sjömarkens IF P08 Vit Borgstena IF F08/P08 Gul
09:30 A Sjömarkens IF P08 Grön Sparsörs AIK P08 Gul
09:45 B Borgstena IF F08/P08 Gul Byttorps IF P08 Grön
10:00 A Alingsås IF P08 Grön Sjömarkens IF P08 Grön
10:15 B Alingsås IF P08 Vit Borgstena IF F08/P08 Gul

B-Hallen
Tid Grupp Hemma Borta
09:00 A Sparsörs AIK P08 Gul Alingsås IF P08 Grön
09:15 B Byttorps IF P08 Grön Alingsås IF P08 Vit
09:30 A Alingsås IF P08 Grön Byttorps IF P08 Vit
09:45 B Alingsås IF P08 Vit Sjömarkens IF P08 Vit
10:00 A Sparsörs AIK P08 Gul Byttorps IF P08 Vit
10:15 B Byttorps IF P08 Grön Sjömarkens IF P08 Vit

10:30 Gemensam prisutdelning A-hallen

Grupp C Grupp D
1. Södra Vings IF F09/P09 1. Bergdalens IK P10/P11 Vit
2. Sparsörs AIK P08 Svart 2. Kinna IF P09
3. Borgstena IF F08/P08 Grön 3. IFK Örby P09
4. Sjömarkens IF F08/F09 4. Brämhults IK P09 Svart

A-hallen
Tid Grupp Hemma Borta
10:45 C Sparsörs AIK P08 Svart Södra Vings IF F09/P09
11:00 D Kinna IF P09 Bergdalens IK P10/P11 Vit
11:15 C Södra Vings IF F09/P09 Borgstena IF F08/P08 Grön
11:30 D Bergdalens IK P10/P11 Vit IFK Örby P09
11:45 C Sjömarkens IF F08/F09 Södra Vings IF F09/P09
12:00 D Brämhults IK P09 Svart Bergdalens IK P10/P11 Vit

B-hallen
Tid Grupp Hemma Borta
10:45 C Borgstena IF F08/P08 Grön Sjömarkens IF F08/F09
11:00 D IFK Örby P09 Brämhults IK P09 Svart
11:15 C Sjömarkens IF F08/F09 Sparsörs AIK P08 Svart
11:30 D Brämhults IK P09 Svart Kinna IF P09
11:45 C Borgstena IF F08/P08 Grön Sparsörs AIK P08 Svart
12:00 D IFK Örby P09 Kinna IF P09

12:15 Gemensam prisutdelning A-hallen

Grupp E Grupp F
1. IFK Örby P10 1. Sparsörs AIK P08 Svart/Gul
2. Bergdalens IK P10/P11 Röd 2. Rydboholm SK P08 Blå
3. Sjömarkens IF P10 3. Kinna IF P08 Röd
4. Brämhults IK P09 Vit 4. Fristad GoIF P08 Grön

A-hallen
Tid Grupp Hemma Borta
12:30 E Bergdalens IK P10/P11 Röd IFK Örby P10
12:45 F Rydboholm SK P08 Blå Sparsörs AIK P08 Svart/Gul
13:00 E IFK Örby P10 Sjömarkens IF P10
13:15 F Sparsörs AIK P08 Svart/Gul Kinna IF P08 Röd
13:30 E Brämhults IK P09 Vit IFK Örby P10
13:45 F Fristad GoIF P08 Grön Sparsörs AIK P08 Svart/Gul

B-hallen
Tid Grupp Hemma Borta
12:30 E Sjömarkens IF P10 Brämhults IK P09 Vit
12:45 F Kinna IF P08 Röd Fristad GoIF P08 Grön
13:00 E Brämhults IK P09 Vit Bergdalens IK P10/P11 Röd
13:15 F Fristad GoIF P08 Grön Rydboholm SK P08 Blå
13:30 E Sjömarkens IF P10 Bergdalens IK P10/P11 Röd
13:45 F Kinna IF P08 Röd Rydboholm SK P08 Blå

14:00 Gemensam prisutdelning A-hallen

Grupp G Grupp H
1. Rydboholm SK P08 Vit 1. Fristad GoIF P08 Vit
2. Byttorps IF P08 Grön/Vit 2. Kinna IF P08 Blå
3. Bollebygds IF P08 Vit 3. Borås AIK P08 Blå
4. Borås AIK P08 Röd 4. Bollebygds IF P08 Blå

A-hallen
Tid Grupp Hemma Borta
14:15 G Byttorps IF P08 Grön/Vit Rydboholm SK P08 Vit
14:30 H Kinna IF P08 Blå Fristad GoIF P08 Vit
14:45 G Rydboholm SK P08 Vit Bollebygds IF P08 Vit
15:00 H Fristad GoIF P08 Vit Borås AIK P08 Blå
15:15 G Borås AIK P08 Röd Rydboholm SK P08 Vit
15:30 H Bollebygds IF P08 Blå Fristad GoIF P08 Vit

B-hallen
Tid Grupp Hemma Borta
14:15 G Bollebygds IF P08 Vit Borås AIK P08 Röd
14:30 H Borås AIK P08 Blå Bollebygds IF P08 Blå
14:45 G Borås AIK P08 Röd Byttorps IF P08 Grön/Vit
15:00 H Bollebygds IF P08 Blå Kinna IF P08 Blå
15:15 G Bollebygds IF P08 Vit Byttorps IF P08 Grön/Vit
15:30 H Borås AIK P08 Blå Kinna IF P08 Blå

15:45 Gemensam prisutdelning A-hallen

Nyhetsarkiv
Borås Arena Cup växer!2018-08-16 11:29
Tolv nya lag anmälda2018-07-04 10:55
Spelschema2017-12-05 09:39
Blixtcupen 20172017-11-07 15:38
Deltagande lag BAC 20172017-09-28 14:11
Borås Arena Cup 20162016-09-28 11:41
BLIXTCUPEN 20152015-10-14 10:55
Karta över cupområdet2015-09-30 12:48
 
Stöd Norrby IF