SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Norrby IF
En klubb, många hjärtan


 Norrby IF  Bankgiro: 350-2523
 Ramnavallen  Swish akademi: 123 625 33 30 
 Parkgatan 26  Organisationsnummer: 864500-4063
 504 39 Borås  
   
 Akademichef  Utvecklingschef
 Tommy Pedersen  Katarina "Cancan" Dunder Olsson
 tommy.pedersen@norrbyif.se  katarina@canjagcandu.se
 070-348 66 68  070-645 00 64
   
 Fys- & rehabansvarig   Akademiansvarig i styrelsen
 Niklas Lidslot  Jesper Mild
 Niklas@lidslot.se  jespermild@gmail.com
 073-540 75 99  073-083 76 09
   
 P19 - Lagsida  P17 - Lagsida
 Tommy Pedersen  Hossein Najafi
 tommy.pedersen@norrbyif.se  Hossein.Najafi@elkontaktab.se
 070-348 66 68  073-423 00 35
   
 P16 - Lagsida  P15 - Lagsida
 Björn Josefsson  Petri Martimo
 bjorn.josefsson@norrbyif.se  petri.martimo@outlook.com
 076-235 79 42  070-998 00 87
   
 P14 - Lagsida  
 Jamy Makindu  
 j.makindu@gmail.com  
 073-386 27 71  
   
 
Certifierad akademi