SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Norrby IF
En klubb, många hjärtan

Besöks- och telefontider: måndag-torsdag 13:00-16:00

Mail: info@norrbyif.se  | Telefon: 070-537 52 73 | Fakturor: faktura@norrbyif.se | Cup: cup@norrbyif.se
Är du intresserad av att hyra klubbstugan? Läs mer under Uthyrning
 
 Norrby IF  Bankgiro: 350-2523 Swish: 123 145 24 57
 Ramnavallen  Org.nummer: 864500-4063 Swish akademi: 123 625 33 30
 Parkgatan 26  Föreningsnummer: 03147  Swish kiosk, hemma: 123 661 45 07
 504 39 Borås

 

Swish kiosk, borta: 123 329 25 96
 

 

Swish supporter: 123 204 37 92
 

 

Swish merchandise: 123 076 40 92
     
 Ordförande  Klubbchef  Sportchef
 Fredrik Hjelm  David Kryssman  Lasse Nilsson
 fredrik.hjelm@norrbyif.se  david.kryssman@norrbyif.se  lasse.nilsson@norrbyif.se
     
 Föreningsadministratör  Marknadsansvarig  Akademichef
 Björn Josefsson  Jonas Emilsson  Fredrik Samuelsson
 info@norrbyif.se  jonas.emilsson@norrbyif.se  fredrik.samuelsson@norrbyif.se
 070-537 52 73  076-308 23 10  070-597 09 15
     
 Evenemangsansvarig  Säkerhetsansvarig  Medieansvarig
 Erika Burén  Björn Josefsson  Mikael Falk
 erika.buren@norrbyif.se  bjorn.josefsson@norrbyif.se  media@norrbyif.se
 070-433 59 16  076-235 79 42  070-474 80 33
     
 Manager
 Scout  Värdegrundsansvarig
 Mak Lind
 Isak Johansson  David Kryssman
 mak.lind@norrbyif.se  isak.johansson@norrbyif.se  david.kryssman@norrbyif.se
     
 Kontakt Akademin  Lokalvårdare  Tvätt och lokalvård
   Vassiliki Callioras  Ulrika Sandberg