SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Norrby IF
En klubb, många hjärtan

Sportkontoret har öppet måndag-torsdag 10:00-16:00

070-537 52 73 | Telefontid 10:00-15:00

Fakturor: faktura@norrbyif.se | Cup: cup@norrbyif.se | Norrbyshopen: shop@norrbyif.se

 

 Norrby IF  Bankgiro: 350-2523
 Ramnavallen  Swish: 123 145 24 57
 Parkgatan 26  Swish akademi: 123 625 33 30
 504 39 Borås

 Organisationsnummer: 864500-4063

 

 Ordförande  Klubbchef  Sportchef
 Fredrik Hjelm  David Kryssman  Lasse Nilsson
 fredrik.hjelm@norrbyif.se  kryssman@norrbyif.se  lasse.nilsson@norrbyif.se
     
 Föreningsadministratör  Marknadsansvarig  Akademichef
 Björn Josefsson  Jonas Emilsson  Tommy Pedersen
 info@norrbyif.se  emilsson@norrbyif.se  tommy.pedersen@norrbyif.se
 070-537 52 73  076-308 23 10  070-348 66 68
     
 Evenemangsansvarig  Säkerhetsansvarig  Medieansvarig
 Erika Burén  Björn Lindvall  Mikael Falk
 erika.buren@norrbyif.se  bjorn.lindvall391@gmail.com  media@norrbyif.se
 070-433 59 16  072-384 73 27  070-474 80 33
     
 Manager
 Norrby för Norrby  Värdegrundsansvarig
 Mak Lind
 Vildana Aganović  David Kryssman
 mak@norrbyif.se  vildana@norrbyif.se  kryssman@norrbyif.se
   072-310 06 60  
     
 Akademiansvarig i styrelsen  Kontakt Akademin  Lokalvårdare
 Jesper Mild    Vera Prsa
 jespermild@gmail.com    Vaktmästare
 073-083 76 09    Torbjörn Bengtsson