Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Norrby IF
En klubb många hjärtan

Kansliet har öppet vardagar 10:00-16:00

0705-375273 | Telefontid 10:00-15:00
info@norrbyif.se

Fakturor: faktura@norrbyif.se | Cup: cup@norrbyif.se | Norrbyshopen: shop@norrbyif.se

Bankgiro: 350-2523

Swish: 123 145 24 57
Swish akademi: 123 625 33 30

Organisationsnummer: 864500-4063


Ramnavallen

Parkgatan 26

504 39 Borås


Föreningsadministratör:

Björn Josefsson: 

0705-375273

info@norrbyif.se


Klubbchef:

David Kryssman

kryssman@norrbyif.se


Manager:

Mak Lind

mak@norrbyif.se


Ordförande:

Fredrik Hjelm

fredrik.hjelm@norrbyif.se


Ungdomsansvarig styrelsen:

Rickard Ärlig

0708-159070

rickard@elkontaktab.se


Akademichef:

Tommy Pedersen

0703-486668

tommy.pedersen@norrbyif.se


Evenemang- & marknadsansvarig:
se Klubbchef


Mediaansvarig:

Mikael Falk

0704748033

media@norrbyif.se


Säkerhetsansvarig:

Björn Lindvall

0723-847327

bjorn.lindvall391@gmail.com


Värdegrundsansvarig:

Tommy Pedersen

 0703-486668

tommy.pedersen@norrbyif.se


Lokalvårdare:

Vera Prsa


Vaktmästare:

Torbjörn Bengtsson

 
Stöd Norrby IF