Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Norrby IF
En klubb många hjärtan

Sportkontoret har öppet vardagar 10:00-16:00

070-537 52 73 | Telefontid 10:00-15:00

Fakturor: faktura@norrbyif.se | Cup: cup@norrbyif.se | Norrbyshopen: shop@norrbyif.se

 Norrby IF
 Bankgiro: 350-2523
 Ramnavallen Swish: 123 145 24 57
 Parkgatan 26 Swish akademi: 123 625 33 30
 504 39 Borås

 Organisationsnummer: 864500-4063


 Klubbchef Ordförande Ungdomsansvarig styrelsen
 David Kryssman Fredrik Hjelm Rickard Ärlig
 kryssman@norrbyif.se fredrik.hjelm@norrbyif.se rickard@elkontaktab.se
   070-815 90 70
   
 Föreningsadministratör Sportchef Akademichef
 Björn Josefsson Lasse Nilsson Tommy Pedersen
 info@norrbyif.se lasse.nilsson@norrbyif.se tommy.pedersen@norrbyif.se
 070-537 52 73  070-348 66 68
   
 Manager Säkerhetsansvarig Medieansvarig
 Mak Lind Björn Lindvall Mikael Falk
 mak@norrbyif.se bjorn.lindvall391@gmail.com media@norrbyif.se
  072-384 73 27 070-474 80 33
   
 Evenemang- & marknadsansvarig Vaktmästare Lokalvårdare
 se Klubbchef Torbjörn Bengtsson Vera Prsa
   
 Värdegrundsansvarig Norrby för Norrby
 
 Tommy Pedersen Vildana Aganović
 
 tommy.pedersen@norrbyif.se vildana@norrbyif.se 
 070-348 66 68 072-310 06 50
 
   
   
   
 
Stöd Norrby IF